24 marca 2017

Dla cierpliwych...

Dla tych co mieli tyle cierpliwości, aby mimo miesięcy, godzin i dni milczenia nadal mnie wypatrywać, za język twardo trzymając. Wciąż ufam, że tacy się tu znajdą...
Jeszcze ciepłą, przed chwilą z ręki Toreadora wyrwaną, Wam to przedstawiam w Arkadii
Nieproszeni goście ...

W ich obozowisku płonął ogień! A to nie była dobra wiadomość. Tomas na migi przekazał ją reszcie grupy. Zaraz też Jozef z Daną odbezpieczywszy gnaty, bezszelestnie zaszyli się w zaroślach. Tymczasem pozostała dwójka w milczeniu dobyła ostrzy cichutko skradając się tropem przywódcy.
Na końcu płytkiego wąwozu, pod wyrastającą ze zbocza betonową ścianą,
w migotliwym świetle ogniska pułkownik zauważył dwójkę młodych ludzi. Wychudzony, pomazany na twarzy chłopak właśnie powoli wyciągał, w  stronę mierzącej do niego z pistoletu dziewczyny, zatknięty na czubku kija parujący ochłap mięsa. Do co wieczornych odgłosów dżungli dołączył dźwięczny klik! Dziewczyna wyraźnie zaskoczona, krzywiąc się przy tym niemiłosiernie jeszcze dwa razy przyduszała spust za każdym razem słysząc jedynie dźwięczne klik..! klik!
Pułkownik Tomas Hennry Rino miał już dość. Wstał, wstrzymując gestem swoich towarzyszy. Po czym widząc zamieszanie jakie wywołało, to jego nagłe pojawienie się wśród biwakowiczów, zagrzmiał.
- Czego tu!
http://chomikuj.pl/ZlotyLew/Dokumenty/ArkadiaNg,5828311996.pdf
(Kliknijcie na obrazek a będziecie mogli ściągnąć)


7 komentarzy:

Unknown pisze...

Bardzo fajnie to wygląda, podobnie jak podstawka. Ale czemu nie wrzucisz tego na RPGNow/DTRPG, przecież te portale po to właśnie są??? RPG sandboksowym się interesuje, staram się śledzić blogi i FB a i tak trafiłem tu w sumie dzikim fartem.

Radosław Czerniak pisze...

Przyznać się głupio - nie wiem jak.

Radosław Czerniak pisze...

Zresztą kto by to kupił za astronomiczną sumę 0$. No i nie było by mnie stać na prawnika ;) A tak jest za darmo i każdy może się tym cieszyć albo nie, ale nikt pretensji o to nie ma. Tak czy siak dzięki za dobre słowo :)

Unknown pisze...

No ale tam też przecież może być za darmo do ściągnięcia, mnóstwo takich materiałów jeśli nie najwięcej. Znacznie więcej osób by to zobaczyło, zapoznało się i zagrało, od roku jest już język polski. Nie bardzo rozumiem o co chodzi z prawnikiem? Przecież wszystkie grafiki są Twoje?

Radosław Czerniak pisze...

Grafiki są co prawda moje, ale już czcionki nie... Prawdę mówiąc jest to dla mnie nowy pomysł słowem muszę go oswoić :P I faktycznie masz rację zamieszenie tam mojego grafomaństwa powiększyło by grono kojarzących (na więcej nie mogę liczyć :D )
Jeszcze raz dzięki za pomysł :)

Unknown pisze...

Z tego co mi PDF-XChange pokazuje to masz tylko Arial i Times New Roman. Kupujesz je razem z Windowsem i możesz dość dowolnie korzystać z tego co wiem a na pewno w projektach niekomercyjnych. I "wszyscy" ich używają, również komercyjnie i jakby ludzi chcieli za nie ścigać to nastąpiłby koniec świata jaki znamy ;-)))) Inna sprawa, że są strasznie nudne i opatrzone i fajnie byłoby je zmienić na coś bardziej pasującego do koncepcji gry. Tu masz wielki zbiór darmowych https://speckyboy.com/best-free-fonts/ i tu http://pl.fonts2u.com/category.html?id=3&rpp=30 są też fajne ozdobniki.
A napisane jest całkiem ok. W sumie to tylko w bestiariuszu rzuciły mi się w oczy jakieś większe zgrzyty językowe. A już za sam fakt, że to sandboks i jest dającą spore możliwości mieszanką SF i Fantasy zasługuje żeby więcej ludzi to zobaczyło.

Radosław Czerniak pisze...

No dobra, dopiłeś swego. Trochę mi czasu zajmie rozgryzienie panelu wydawniczego DTRPG i jeszcze trochę pewnie uzyskanie akceptacji Panów od serwisu - spróbuję. Jak coś się wykluje, nie omieszkam się pochwalić...