1 czerwca 2010

PBF Łowcy posagu - rekrutacja

Wiejący od morza wiatr z chrzęstem kładł puchate pióropusze trzcin, wtłaczając w głąb delty słony zapach fal. Powstający przy tym szum co chwilę przerywały, drażniące uszy krzyki wzbijających się pod zachmurzone niebo rybitw. Stojący na chłostanym wiatrem piaszczystym brzegu kulili się pod opadającą na deltę mżawką.
- Jest robota. - zakraczał wsparty na dziobie stojącej przy brzegu łodzi bezoki przewoźnik. - Pan ten którego tu widzicie - skinieniem głowy wskazał siedzącego na ławce szczelnie opatulonego zielonkawym płaszczem mężczyznę - Da sztukę srebra i opłaci miejsce na statku każdemu, kto skrzynię czarną, żelazem okutą z domu pewnego mu przyniesie. Robota nie jest legalna, może być niebezpieczna... Jeśli kto chętny na pokład zapraszam..


Na forum autorskie rozpoczynam rekrutację do nowej sesji PBF. Oczywiście gram w Ścieżkę. Mechanika jest ważna, jak w poprzednich sesjach posługiwać się będę ciągiem liczb zgodnie z podanymi tu zasadami. Rozgrywkę planuję przeprowadzić wedle, opisanego przez zemnie Grania skrótem. Co oznacza że rozgrywam tylko jedną scenę - mam przez to nadzieję że sesja nie będzie za długa i za nudna.
Aplikację proszę przesyłać na forum. Tam też odpowiem na wszelkie pytania.

Brak komentarzy: