22 października 2009

Nagroda i wyjaśnienia

Dziś mam dla was małą galerię. Przyznaję chcę wam narobić smaku, stąd tyle tych zdjęć. Jak pewnie się już domyśliliście przedstawiają one ową osławioną nagrodę dla zwycięscy konkursu.
Miłego oglądania ;D
Wyjaśnienia do zadania jakie przed wami konkurs stawia
PDFa na razie nie ma, dlatego wypada bym nieco wyjaśnił, co owe wyniki z generatora oznaczają.

I Zdarzenia/Tło .- Jest to spis zdarzeń związanych w większym lub mniejszym, albo znikomym stopniu z zadaniem jakie stoi przed bohaterami. Musicie tutaj pamiętać, że terminy nie są jednoznaczne, np.: Narodziny mogą oznaczać przyjście na świat nowego życia ale też mogą one oznaczać osobę która dokonała tak radykalnej przemiany że można powiedzieć iż narodziła się na nowo.

II Zlecenie
.- Tutaj właściwie mamy meritum naszego konkursu. Dział Zlecenie daje nam zbiór określeń mających nam pomóc w osadzeniu w fabule osoby zlecającej jak i samej natury zlecenia. No tak los nie był dla was łaskawy (wszystkie wyniki uczciwie losowałem) i nieco zamieszał. Jak na razie widać że pierwszy zleceniodawca nie mówi całej prawdy drużynie, ukrywając swoje prawdziwe intencje. ..

III Czarny Charakter
.- Pamiętacie poprzedni dział, jedno z jego określeń dawało nam możliwość osadzenia postaci zleceniodawcy w fabule. Ten dział za to pomoże nam (opisującym przygodę) odkryć kto jest przeciwnikiem drużyny. Jak widać po wyniku może nim być również sam zleceniodawca. Ale nie koniecznie każde państwo ma swoje władzę, a i sama władza dzieli się na wiele koterii, sojuszy, stronnictw i grup nacisku.

IV Miejsce
- No tak tutaj będzie najtrudniej bez znajomości podręcznika. Ale do rzeczy, Morite to żeglarskie księstwo zamieszkałe przez ludzi. Ma wielką flotę ale małą armię . Nie lubią go wyspiarze i książęta Werg. Z pozostałymi książętami państwo to utrzymuje dość poprawne stosunki. Magia jest tu akceptowana, a i Lwa moritańskie władze starają się nie drażnić. Dobrze byście odszukali na blogu mapę z zaznaczonymi państwami. Klimatycznie bez rewalacji.

Mam nadzieję, że wam trochę pomogłem.
Powodzenia.

1 komentarz:

Borejko pisze...

Nie mam Nimsarn Twojego maila...odezwałbyś się do mnie na borejko(małpa)gmail.com?