8 kwietnia 2009

Odliczanie czas zacząć

Schodząca lawina, grzmotem przetoczyła się po stokach kotliny...

Dziś mam dla was, mam nadzieję miłą wiadomość.
Niezapomniany Jagmin, oby jego imię złotymi zgłoskami wyryte było na schodach raju, swą pracowitością i kunsztem mnie na powrót zadziwił i... Dokonał pierwszego składu Ścieżki wraz z, wbrew temu, co wcześniej zapowiadałem, dodatkami - Bestiariuszem i Geografią.
Teraz musze dokończyć kilka ilustracji, co je trzymam napoczęte w ciemnościach i przesłać ponownie złożony podręcznik do wybranej wcześniej drukarni cyfrowej (o czym nie zapomnę napomknąć).
Tak, nie przesłyszeliście się /nie przeczytaliście się Ścieżka ma się ukazać na papierze w tym roku (tfffu, tfffu oby nie zapeszyć).

Na razie w wersji beta jest ona w formacie a5 i ma 224 strony bez okładek i wygląda imponująco.
Brakuje jej, co prawda jeszcze wcześniej wspomnianych ilustracji - jedną musimy wybrać na okładkę - ale i tak kocham ją całym sercem, jak tyko ojciec potrafi kochać swe dziatki.

W swych śmiałych planach wraz z Jagminem widzimy już ją w kolorowej okładce, z mieniącymi się paletą szarości stronami w środku, jak błyszczy na naszych (i mam nadzieję, że na waszych też), regałach między Wickiem a Trzewickiem, ale nie za długo, bo wciąż używana :D

6 komentarzy:

Ojciec Kanonik pisze...

Łoo, gratulacje, Nim! :)

Nimsarn pisze...

Dzięki Ociec, byle nie zapeszyć...

Ojciec Kanonik pisze...

No jak to będzie takie jakie tutaj prezentowałeś (i gołe barbarzynki na ślimakach) to biorę! :D

Jagmin pisze...

Nie pozwolę na pornografię. A tak na serio to Nimiemu porąbał się wygląd ślimaka i do tej pory nie chce mu się go poprawić. Innymi słowy ślimaka nie będzie. O, ale jest jeszcze krab. Fajniejszy od ślimaka. Tylko zapomniałem go wstawić. :)

Nimsarn pisze...

Jagmin lubię cię, ale jak nie będzie ślimaka to cię uduszę :P

gan pisze...

Ślimak i "motywy falliczne w RPG" rządzą :P

A tak na poważnie fajnie się dzieje na scenie systemów autorskich - Trójca prawie wydana. a teraz kroi się Ścieżka!

Czekam!